Jutub
Rozumiem prawa autorskie i inne takie, ale…
strasznie wkurza, gdy jednego wieczoru coś sobie oglądam na Jutubie, a następnego już tego nie ma bo wzięli i i zdjęli.
Kawałek Minchina, conieco Izzarda, eh.
Rozumiem prawa autorskie i inne takie, ale…
strasznie wkurza, gdy jednego wieczoru coś sobie oglądam na Jutubie, a następnego już tego nie ma bo wzięli i i zdjęli.
Kawałek Minchina, conieco Izzarda, eh.