Prawdopodobnie najczęściej występująca fraza podczas zrobienia czegoś czego nikt się nie spodziewał bądź miało negatywne skutki, taka forma zadośćuczynienia… No ale nie przesadzajmy, wszystkiego nie można usprawiedliwić. Zabijałeś kogoś bo miałeś w sobie kosmicznego owada? To jest twoja wina! Zdrzadziłaś …

It’s not your fault! Read more »

Najnowsze CD-action uraczyło mnie grą Sniper: Ghost Warrior. Napaliłem się całkiem nieźle ana ten tytuł i wyszła z tego kupa. Inteligencja przeciwników to jakaś pomyłka, która przypomina Hidden & Dangerous: padający deszcz, środek nocy, a wrogowie widzą Cię z końca mapy …

Sniper GW Read more »

Zupełnie przypadkiem natrafiłem na niezły film zatytułowany „Overtime”. Głupi jak but. Niski budżet wyłazi ze wszystkich stron, ale daje się z tego powodu lubić. No i Y-Box 720  🙂